Ludwik do czyszczenia szyb kominkowych

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2014-11-21

Listopadowa aura nie sprzyja wychodzeniu z domu. Wieczory stają się coraz dłuższe i zimniejsze,     a perspektywa zaszycia się przy domowym ognisku jest bardzo kusząca. By móc w pełni cieszyć się widokiem wesoło trzaskającego ognia, należy właściwie zadbać o czystość naszego kominka. Skutecznie pomoże nam w tym nowy preparat do czyszczenia szyb kominkowych marki Ludwik.

Rozpalając kominek w sezonie jesienno-zimowym możemy zapewnić w swoim domu ciepło i przytulną atmosferę. Aby korzystanie z domowego paleniska było przyjemnością, musimy jednak dbać o jego czystość. Regularnego czyszczenia wymaga z pewnością szyba kominkowa, ponieważ podczas każdego palenia osadza się na niej smolisty nalot, zmniejszający jej przejrzystość.

Aby nic nie zakłócało nam widoku rozgrzewających płomieni, warto zaopatrzyć się w nowy Ludwik do czyszczenia szyb kominkowych, który pomoże nam łatwo, szybko i skutecznie wyczyścić tę powierzchnię. Produkt doskonale rozpuszcza cząstki sadzy i substancji smołowych, chroniąc przed ponownym osadzeniem się uporczywych zabrudzeń. Aktywna piana przywiera na dłużej do czyszczonej powierzchni, dzięki czemu sprawnie usuniemy zanieczyszczenia, bez obaw, że płyn dostanie się na podłogę. Naniesiony na szybę preparat wystarczy przetrzeć papierowym ręcznikiem. Aplikację dodatkowo ułatwi nam wygodny dozownik w sprayu. Nie zapominajmy, że czyszczenie kominka bezwzględnie należy odłożyć do czasu, aż szyba będzie całkowicie zimna.

Ludwik do czyszczenia szyb kominkowych dostępny jest w opakowaniach o pojemności 500 ml, w cenie ok. 6 PLN.

Wybór właściwego preparatu do czyszczenia kominka to jednak nie wszystko. Należy też pamiętać, że większość zabrudzeń na szybie to efekt spalania zbyt wilgotnego drewna, dlatego warto zadbać o właściwy rodzaj drzewa opałowego. Istotna jest także odpowiednia wentylacja – nie należy zatem przymykać zbyt mocno szybra, ponieważ zmniejszy to odpływ powietrza i spotęguje osadzanie się sadzy.

Nowy preparat do czyszczenia szyb kominkowych Ludwik to produkt, którego nie może zabraknąć w naszych domach w nadchodzących zimowych miesiącach. Nie tylko rozprawi się z uciążliwymi zabrudzeniami, ale też stworzy warstwę chroniącą szybę przed nadmiernym osadzaniem się sadzy. To doskonałe połączenie z całą pewnością docenią zapracowani domatorzy. Dzięki Ludwikowi, nasze pomieszczenia wypełnią się ciepłym blaskiem ognia. 

Ludwik do szyb kominkowych***
Więcej informacji udziela:
Maria Jankowska
Made in PR
e-mail: m.jankowska@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.