Złoty Medal MTP dla serii nawozów marki Florovit

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2015-02-27

Produkty spółki GRUPA INCO S.A. od lat cieszą się uznaniem Konsumentów. Ich wysoką jakość doceniono tym razem na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, podczas których Florovit nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Seria nawozów ogrodniczych Florovit w wiadrach 4 kg otrzymała Złoty Medal MTP. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i cenionych konkursów na polskim rynku, o ponad trzydziestoletniej tradycji. Celem plebiscytu jest wyłonienie liderów branży oraz potwierdzenie wysokiej jakości ich produktów. Weryfikacji poddawane są m.in. innowacyjność wyrobów, ich estetyka, ekonomiczność użycia czy bezpieczeństwo dla środowiska. 

Florovit w wiadrach 4 kg to kompletna seria najczęściej stosowanych rodzajów nawozów. W jej skład wchodzą zarówno produkty standardowe, jak i długodziałające i funkcyjne. Opakowania 4 kg idealnie odpowiadają potrzebom szerokiej grupy klientów, którymi są posiadacze średniej wielkości ogrodów i działek. Seria produktów marki Florovit pozwala kompleksowo zadbać o rośliny oraz w prosty i szybki sposób zapewnić im jak najlepsze warunki rozwoju. W ofercie dostępne są nawozy takie jak:

• Florovit długodziałający nawóz do róż i krzewów kwitnących 100 dni
• Florovit długodziałajacy nawóz do iglaków 100 dni
• Florovit długodziałający nawóz do trawników 100 dni
• Florovit długodziałajacy nawóz do trawników „mniej koszenia”
• Florovit aktywator kompostu
• Florovit nawóz do borówek i innych roślin kwaśnolubnych
• Florovit nawóz do roślin iglastych
• Florovit nawóz do trawnika antymech
• Florovit nawóz do trawników z mchem „mistrzowski trawnik”

Złoty Medal w konkursie MTP to kolejna nagroda przyznana marce Florovit - najlepiej znanej marce spośród nawozów ogrodniczych na polskim rynku (wg badania konsumenckiego przeprowadzonego w lipcu 2013 przez Dom Badawczy Maison). Nawozy Florovit do tej pory zdobyły również wyróżnienia m.in. Superbrands, Laur Konsumenta 2014. Producent nawozu, GRUPA INCO S.A. została także nagrodzona Certyfikatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów „NAJLEPSZE W POLSCE”.
***


Więcej informacji udziela:
Dorota Piejko
Made in PR
e-mail: d.piejko@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.