Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy GAWRA

GRUPA INCO S.A. posiada własny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy GAWRA w Wiknie koło Nidzicy  na Mazurach.  GAWRA dysponujący blisko 160 miejscami noclegowymi w budynku głównym i w domkach kempingowych.

Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących spokój, ciszę i prywatność. W naszym ośrodku stworzyliśmy niepowtarzalny, rodzinny klimat. Sympatyczna obsługa i pyszne, zawsze świeżo przyrządzone, potrawy kuchni polskiej zadowolą nawet najbardziej wymagających gości i sprawią, że chce się do nas wracać.

 Obiekt jest monitorowany,  posiada dostęp do internetu oraz bezpłatny parking.

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy GAWRA  jest świetnym miejscem, które pozwoli Państwu na zorganizowanie u nas szkolenia, wyjazdu integracyjnego, sympozjum, zjazdu absolwentów i innego tego typu wydarzenia. Gwarantujemy wspaniałą kuchnię i niezapomniane wrażenia. Doskonała okolica pozwoli Państwu na organizację zajęć plenerowych.


Zapraszamy na stronę internetową ośrodka: www.osrodekgawra.pl

Zobacz więcej

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.