Instytut Wydawniczy PAX

W skład spółki GRUPA INCO S.A. wchodzi również Wydawnictwo PAX specjalizujące się w publikowaniu książek o tematyce społecznej, historycznej, filozoficznej i teologicznej. Jego nakładem ukazały się dzieła zarówno wielkich polskich pisarzy, m.in.: Zofii Kossak, Hanny Malewskiej, Jana Dobraczyńskiego, Romana Brandstaettera, Antoniego Gołubiewa, Melchiora Wańkowicza, jak i autorów zagranicznych, takich jak: Georges Bernanos, Graham Greene, Julian Green, Gilbert Keith Chesterton, Singrid Undset, François Mauriac. Odbiorcami naszych książek są głównie środowiska akademickie (studenci, wykładowcy, profesorowie) oraz szersze rzesze czytelników – rodzice, wychowawcy, nauczyciele, dzieci i młodzież.

 

Zapraszamy do sklepu internetowego www.iwpax.pl

Przejdź do strony dedykowanej

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.