Polityka prywatności

Zbieranie informacji przez firmę GRUPA INCO S.A. na stronach www.inco.pl:

 

Dane osobowe
Administratorem danych osobowych jest jest GRUPA INCO S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 25. 

Dane osobowe przetwarzane na stronie www.inco-nieruchomosci.pl są w związku z obsługą zapytań ofertowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawienia, samo zaś podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.  

Dane osobowe to wszelkie informacje, które osobiście dotyczą Pana/Pani  i umożliwiają nam kontakt z Pana/Panią. 
Te dane to: nazwisko, adres, numer tel./fax, adres e-mail lub inne informacje przekazane nam przez  Pana/Panią  poprzez wypełnienie na naszej stronie www. miedzy innymi: formularzy kontaktowych, formularzy zapytań oraz poprzez podanie danych  wymaganych podczas rejestracji do miejsc przeznaczonych Dla partnerów, dostępnych po zalogowaniu lub  poprzez  zapisanie się do newslettera.
Jeśli nie życzy  sobie Pan/Pani, aby GRUPA INCO S.A. posiadała Państwa  dane osobowe, prosimy o nie przekazywanie ich.


Dane nieosobowe

Dane nieosobowe to dane dotyczące sposobu, w jaki łączą  się Państwo  ze stroną internetową firmy GRUPA INCO S.A. Dane dotyczą m.in. rodzaju przeglądarki internetowej, dostawcy usług internetowych (ISP), adresu strony www, numeru IP, z którego łączą się Państwo z naszą stroną. 
Dane nieosobowe zbierane są automatycznie po wejściu na stronę / strony Grupy.


Dlaczego zbieramy informacje i co z nimi robimy?

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte: do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, do analizy danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane o każdym użytkowniku zbierane są w sposób automatyczny. 
Przekazane nam od użytkowników strony informacje pozwolą nam lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom oraz odpowiedzieć na Państwa zapytania a także przesłać informacje marketingowe o naszej ofercie. 
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Panią/Panem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.
Zapisując się do naszego Newslettera będzie mogli Państwo otrzymywać od nas drogą elektroniczną nasz newsletter.
W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali ani udostępniali Państwa danych podmiotom trzecim niezwiązanym z firmą GRUPA INCO S.A, jedynym wyjątkiem jest udostępnienie danych na żądanie uprawnionych organów wymiaru sprawiedliwości lub w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych.


Zmiana i Usuwanie danych osobowych

Może Pani/Pan w każdej chwili poprosić o zmianę swoich danych osobowych lub zażądać  usunięcia przetrzymywanych danych osobowych. W tym celu proszę o napisanie do naszego Inspektora Ochrony Danych - Michała Sztąberka na adres e-mail: iod@inco.pl; w temacie wiadomości używając napisu : WYKREŚLENIE DANYCH lub ZMIANA DANYCH  a my zrobimy co w naszej mocy, aby usunąć dane z naszych plików lub dokonać odpowiednich zmian.


Do kogo skierowana jest strona internetowa  firmy GRUPA INCO S.A. ?

Strona internetowa firmy GRUPA INCO S.A.  skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich  zainteresowanych działalnością naszej Firmy, naszą ofertą, współpracą z nami. 


Inne postanowienia

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.