Producent domowych środków czystości

Producent środków czystości, GRUPA INCO S.A. oferuje szeroką gamę wyrobów chemii gospodarczej.

W portfolio produktów naszej spółki klienci mają do wyboru domowe środki czystości, dzięki którym mogą wyczyścić każdą powierzchnię w domu.

 

Ludwik to marka o bardzo szerokim asortymencie w którego skład wchodzą płyny do mycia szyb i glazury, mleczka czyszczące, uniwersalne płyny myjące, preparaty do podłóg, środki do prania czy udrożniacze do rur.

Ludwik ekologiczny to innowacyjne, wysoceskuteczne i w pełni ekologiczne produkty do utrzymania czystości w całym domu. W skład serii wchodzą m.in.: tabletki do zmywarek, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące do kuchni, łazienki, kabin prysznicowych, okien itd.

BIOstar cleaning products to produkty czyszczące do Twojego domu. Ich wyjątkowe receptury łączą w sobie siłę naturalnych składników czyszczących, zalety naturalnych ekstraktów roślinnych oraz naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami. Dzięki takim formułom produkty BIOstar doskonale usuwają zabrudzenia i pozwalają zachować balans biologiczny.

Biofos Professional to preparaty do szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków, toalet wolnostojących, indywidualnych instalacji kanalizacyjnych oraz urządzeń sanitarnych.

Marka Lucek oferuje szeroką gamę ekonomicznych płynów do zmywania naczyń.

Pod marką Flesz dostępne są m.in. żele do toalet, środki do odplamiania, czy uniwersalne płyny myjące.
Vast– to środki do czyszczenia uniwersalnego i sanitarnego w formie mikroproszków. Produkty tej marki doskonale czyszczą naczynia kuchenne, zlewy, urządzenia sanitarne, glazurę i terakotę. Szybko i skutecznie usuwają zabrudzenia tłuszczowe, białkowe, osady z mydła oraz naloty z kamienia i rdzy. Składają się z naturalnego, specjalnie wyselekcjonowanego mineralnego ścierniwa, dzięki czemu nie pozostawiają zarysowań na czyszczonej powierzchni.

Buwi – to marka znana z niezastąpionych środków do czyszczenia oraz pielęgnacji obuwia. W asortymencie Buwi znajdują się mleczka, pasty, kremy i impregnaty zarówno do skór jak i tworzyw sztucznych, takich jak nubuk i zamsz.

Preparaty do mebli Segment, to kolejne produkty które znajdują się w naszym portfolio. Pod tą marką produkowane są pasty oraz emulsje do czyszczenia oraz pielęgnacji podłóg.

Minos - to preparaty do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni z kamienia polerowanego. Sprawdzają się zwłaszcza przy czyszczeniu płyt nagrobnych i pomników.

   Marka Elvis to oferta szamponów dla psów. Dedykowane są one psom  krótko- i długowłosym a także szczeniętom.
   Automax oferuje szeroką gamę produktów do kompleksowej pielęgnacji każdego samochodu. W asortymencie tej marki znajdują się m.in.: wosk, szampon, mleczka pielęgnacyjne a także płn do czyszczenia felg.
   

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.