Marki własne

 

GRUPA INCO S.A. chętnie wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych oraz opakowań z tworzyw sztucznych wytwarzając produkty z tego asortymentu również pod markami innych producentów i detalistów zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny.

 

GRUPA INCO S.A. posiada jedne z największych w Europie Centralnej mocy produkcyjnych w swoich wiodących kategoriach – 100 000 ton rocznie w chemii gospodarczej oraz 24 000 ton w nawozach ogrodniczych. Dysponujemy również własnymi zasobami i narzędziami w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, dzięki czemu Klientom oferujemy  nowoczesne i estetyczne opakowania z HDPE, HDPP i PET.

Nasi technolodzy i pracownicy laboratorium badawczo-rozwojowego opracowują rocznie kilkadziesiąt receptur oraz przeprowadzają dziesiątki wdrożeń - zarówno w obszarze standardowych produktów, jak i wyrobów innowacyjnych. Wysoka jakość naszych środków jest codziennie weryfikowana przez rzesze zadowolonych Klientów, od lat wiernych naszym markom. Takie same standardy stosujemy przy wytwarzaniu marek własnych.

 

Oferujemy produkcję marek własnych w różnych segmentach - premium, economy, value for money oraz w następujących kategoriach :


  • Nawozy ogrodnicze
  • Środki do mycia naczyń
  • Środki do zmywarek
  • Środki do prania tkanin
  • Środki czyszczące do powierzchni i urządzeń kuchennych
  • Środki czyszczące do powierzchni i urządzeń sanitarnych
  • Woskowe środki do pielęgnacji powierzchni drewnianych
  • Pasty do obuwia
  • Autokosmetyki
  • Profesjonalne produkty czyszczące

 

Informacje o wszystkich składnikach w stworzonych przez nas produktach znajdziesz tutaj.

 

Skontaktuj się z nami:

private.label@inco.pl

 

Z naszej oferty skorzystali już :

TESCO Polska Sp. z o.o., Jeronimo Martins Polska S.A., MAKRO Cash and Carry Polska S.A.,  Grupa EUROCASH S.A., Libella Sp. z o.o., POLOmarket Sp. z o.o. Stokrotka Sp. z o.o., DELKO S.A., Castorama Polska Sp. z o.o., Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o., INTERMARCHE, GOLD DROP Sp. z o. o.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.