Producent nawozów ogrodniczych

GRUPA INCO S.A. jest uznanym producentem nawozów ogrodniczych i rolniczych dla hobbystów i profesjonalistów. W naszym portfolio posiadamy m.in. wieloskładnikowe nawozy mineralne i mineralno-organiczne dla hobbystów wytwarzane pod marką Azofoska, Florovit, Florovit Pro Natura i Fruktovit. W tej kategorii nawozów od wielu lat jesteśmy liderem - Florovit i Azofoska to najczęściej wybierane marki nawozów ogrodniczych w Polsce (wg badań DBM, lipiec 2013). GRUPA INCO S.A. zajmuje się również produkcją jedno- i wieloskładnikowych nawozów dla profesjonalistów pod nazwą Florovit AGRO. Wysoką jakość wszystkich naszych nawozów zawdzięczamy stosowaniu najnowszych technologii oraz nowoczesnej linii produkcyjnej.

Producent nawozów do roślin

Odpowiednia pielęgnacja roślin ogrodowych to podstawa, aby zachować ich właściwości i zdrowy wygląd oraz zapewnić im dogodne warunki do wzrostu i rozwoju elementów takich jak owoce, kwiaty, łodygi czy liście. Jednym z preparatów, odpowiedzialnym za zwiększenie składników odżywczych w glebie i użyźnienie jej są nawozy ogrodnicze.

GRUPA INCO S.A. odpowiada za produkcję, mineralnych i mineralno-organicznych nawozów wieloskładnikowych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin takich jak trawniki, iglaki, drzewa owocowe, kwiaty, rośliny ozdobne.

Producent nawozów rolniczych

Nawozy rolnicze dostępne pod nazwą Florovit AGRO przeznaczone są do stosowania przez profesjonalistów, zajmujących się uprawą rolniczą, sadowniczą i ogrodniczą. Florovit AGRO to seria nawozów płynnych i granulowanych, zawierających składniki i mikroelementy niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju różnego rodzaju roślin.

Wśród nawozów Florovit AGRO znajdziesz między innymi nawozy organiczno-mineralne, komposty granulowane, nawozy doglebowe dedykowane uprawom owocowym, warzywnym, rolniczym, nawozy dolistne, nawozy krystaliczne do nawożenia opryskowego i wiele innych.

 

 

 

 

 

FLOROVIT

– płynne i granulowane specjalistyczne nawozy dla hobbystów. Przeznaczone do pielęgnacji roślin w ogrodzie, w domu i na balkonie. Szerokie portfolio produktów, których receptury uwzględniają indywidualne potrzeby różnych rodzajów roślin np. trawników, iglaków, kwiatów, owoców. Ofertę nawozów uzupełniają produkty wspomagające pielęgnację roślin domowych i ogrodowych.

FLOROVIT PRO NATURA

– nawozy organiczno-mineralne zawierające substancje organiczne, poprawiające jakość gleby oraz substancje mineralne niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Ich działanie na glebę i rośliny jest porównywalne do działania obornika.

FLOROVIT  AGRO

– seria nawozów płynnych przeznaczona dla odbiorców profesjonalnych, składająca się z nawozów wieloskładnikowych oraz mikroelementów. Przeznaczona do upraw rolniczych, sadowniczych oraz ogrodniczych.  Wraz z produktami oferowane są Kompleksowe Programy Nawożenia. Pomagają one w doborze nawozów, w ustaleniu optymalnych dawek oraz wskazują odpowiednie terminy ich stosowania.

AZOFOSKA

– w małych opakowaniach przeznaczona dla hobbystów jest granulowanym, płynnym lub krystalicznym uniwersalnym nawozem ogrodniczym z kompletem makro i mikroelementów. Doskonałym dla wszystkich typów upraw: od trawników i roślin ozdobnych, poprzez drzewa i krzewy owocowe, warzywa oraz w uprawie roślin rolniczych.

 

AZOFOSKA

w dużych opakowaniach przeznaczona dla rynku profesjonalnego jest kompletnym, bezchlorkowym nawozem wieloskładnikowym, którego recepturę opracowano tak, by zapewnić roślinom nie tylko wszystkie makroskładniki lecz także mikroelementy. Proporcje między poszczególnymi składnikami nawozu jak i formy w jakich występują, pozwalają na efektywne zastosowanie Azofoski w uprawie warzyw, owoców i roślin ozdobnych.

 

FRUKTOVIT 

- ekonomiczne nawozy dla hobbystów,  płynne oraz granulowane. Dobra jakość w rozsądnej cenie.

   

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.