Producent opakowań plastikowych – kanistrów i butelek PET

GRUPA INCO S.A. posiada wieloletnie doświadczenie jako producent opakowań plastikowych w szerokiej gamie kolorystycznej oraz bogatym wzornictwie uwzględniającym indywidualne potrzeby Klienta. To ceniony producent butelek PET, kanistrów oraz zamknięć z polietylenu, polipropylenu.

Opakowania z tworzyw sztucznych mogą mieć zastosowanie w chemii gospodarczej, chemii motoryzacyjnej, chemii budowlanej, branży kosmetycznej, a także w przemyśle spożywczym. Wykonujemy również barwny nadruk utwardzany promieniami UV, który z powodzeniem może zastępować tradycyjną etykietę. Wszystkie nasze wyroby posiadają stosowne certyfikaty: PZH i COBRO.

Producent butelek PET

GRUPA INCO S.A. zajmuje się produkcją butelek PET w różnych kształtach i wariantach. Butelki typu PET to jeden z najbardziej popularnych rodzajów opakowań, stosowanych przede wszystkim w przemyśle spożywczym, do przechowywania różnego rodzaju napojów, ale również w branży kosmetycznej, do przechowywania płynów kosmetycznych czy w chemii gospodarczej i motoryzacyjnej. Butelki tego typu są wytrzymałe i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Są również bezpieczne i wygodne w transporcie, w odróżnieniu od innych typów opakowań np. butelek szklanych. Butelki PET produkowane przez GRUPA INCO S.A. można z łatwością poddać recyklingowi i wykorzystać ponownie, co jest szczególnie istotne, gdy mowa o ochronie środowiska.   Opakowania tworzone przez producenta butelek plastikowych - GRUPA INCO S.A., są wykonywane z najwyższą dbałością o jakość, a proces produkcji poddany jest szczególnej kontroli. Bezpieczeństwo naszych wyrobów potwierdzone jest właściwymi certyfikatami.   

Producent kanistrów

Kanistry produkowane przez GRUPA INCO S.A. z pewnością znajdą swoje zastosowanie w chemii motoryzacyjnej, do transportu paliwa czy oleju. To jednak nie jedyne ich zastosowanie. W kanistrach transportować można różnego rodzaju płyny w większych ilościach. Kanistry wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki zewnętrzne, jak atmosferyczne, sprawia, że transport płynów jest w nich łatwy, wygodny i nie niesie za sobą ryzyka – np. stłuczenia materiału. 

GRUPA INCO S.A. to producent kanistrów w różnym kształcie, w różnych kolorach i o różnej wielkości. Aby poznać pełną ofertę, zachęcamy do kontaktu.

Produkcja opakowań plastikowych - zamknięcia

Oprócz butelek i kanistrów, zajmujemy się także produkcją zamknięć – nakrętek z polipropylenu i polietylenu. Nakrętki wytwarzane są w różnych wariantach, dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną.

Do produkcji opakowań plastikowych wykorzystujemy wysokiej jakości surowce, pochodzące od renomowanych dostawców. Nad całym procesem, czuwają wykwalifikowani specjaliści. Opakowania wytwarzane są zgodnie z zachowaniem procedur, wymogów i standardów obowiązujących na rynku europejskim.

 

Dowiedz się więcej

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.