Producent Lucek i Ludwik


  

 


Niezastąpiony Ludwik 


GRUPA INCO S.A. jest producentem płynu do mycia naczyń Ludwik, który pojawił się na polskim rynku w połowie lat 60. XX wieku, a dokładnie 1964 roku – kilka lat po premierze płynu do mycia naczyń na rynku amerykańskim. Płyn Ludwik o miętowym zapachu stał się tym samym pierwszym płynem do mycia naczyń w Polsce. W późniejszych latach sukcesywnie pojawiały się na rynku kolejne wersje zapachowe produktu, oraz wprowadzono nową formułę – balsamu do mycia naczyń.

Dzięki wysokiej jakości oraz niezawodnej skuteczności płyny do mycia naczyń marki  Ludwik cieszą się od lat niesłabnącą sympatią i zaufaniem konsumentów, dzięki czemu są one również najczęściej używanymi płynami do mycia naczyń w Polsce.

 

 

Marka Ludwik poszerzyła również swój asortyment o środki do automatycznego zmywania naczyń w zmywarkach, takie jak: tabletki, żele i proszki do zmywarek, oraz produkty wspomagające zmywanie, jak: płyny nabłyszczające, sól ochronną i zawieszki zapachowe.

Poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz troska o nasze środowisko zaowocowała powstaniem serii ekologicznych środków Ludwik Ekologiczny, w asortymencie którego również znajdują się środki do mycia naczyń, zarówno ręcznie jak i w zmywarkach.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

 

Pomocny Lucek


GRUPA INCO S.A. produkuje także bardziej ekonomiczną linię środków do zmywania naczyń pod marką Lucek. Również w przypadku tych produktów oferujemy szeroki wybór różnych wariantów zapachowych, tak aby móc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

 


 

 

 

 

 

 


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.