Płyny do dezynfekcji rąk oraz powierzchni

Data publikacji: 2020-08-28

W portfolio marek GRUPA INCO S.A. pojawiły się nowe produkty, przeznaczone do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Wszystkie nasze preparaty zawierają alkohol 70% i posiadają działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, a także grzybobójcze.

 

Marka Ludwik oferuje płyny przeznaczone do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. Preparaty te mogą być stosowane w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe oraz urządzenia.
Płyn dostępny jest w opakowaniach 250 ml i 500 ml – z atomizerem, a także w kanistrze o pojemności 5 l.

 

Marka ABE oferuje dezynfekujące preparaty do rąk w postaci płynu oraz wygodnego w użyciu żelu do higienicznej dezynfekcji rąk. Preparaty te nie wymagają użycia wody.
Płyn do dezynfekcji rąk dostępny jest w butelce z atomizerem o pojemności 300 ml.
Żel do dezynfekcji rąk dostępny jest w butelce o pojemności 500 ml, a także w wersji podręcznej, kieszonkowej – 60 ml.

 

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.