Ulepszone receptury i nowe opakowania płynów do mycia naczyń Ludwik

Data publikacji: 2020-09-10

W naszym laboratorium badawczym stworzyliśmy nowe, ulepszone receptury płynów i balsamu do naczyń Ludwik, które teraz są jeszcze bardziej skuteczne w usuwaniu zabrudzeń. W porównaniu do dotychczasowych receptur, posiadają one o ponad 25% większą zdolność usuwania tłuszczu i trudnych zabrudzeń, co zostało potwierdzone badaniami w niezależnym, akredytowanym laboratorium zewnętrznym. Tym samym mają większą wydajność, dzięki czemu wystarczają na dłużej.

 Nowe, bardziej ergonomiczne butelki są jeszcze łatwiejsze do trzymania w dłoni, a specjalnie zaprojektowany uchwyt zmniejsza ryzyko wyśliźnięcia się butelki podczas zmywania.

Dodatkowo, marka Ludwik wprowadza nową linię płynów „Duet Świeżości” w 3 świeżych i ekscytujących zapachach: granat z werbeną, cytrusy z zieloną herbatą oraz limonka z melisą.

Ludwik nie tylko pomaga w utrzymaniu czystości, ale dba też o środowisko naturalne oraz skórę dłoni naszych użytkowników, ponieważ jego nowoczesna formuła płynów do naczyń jest biodegradowalna i posiada pozytywną ocenę dermatologiczną.

 

Więcej informacji o znajdziesz tutaj.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.