Tabletki do zmywarek LUDWIK ALL IN 1 Maxx Power

Data publikacji: 2022-08-18

W sprzedaży są już dostępne tabletki do zmywarek LUDWIK ALL IN 1 posiadające innowacyjną, biodegradowalną formułę o wzmocnionej skuteczności z systemem Active Oxy Power Plus, która dzięki kompleksowemu działaniu środków alkalicznych, enzymów i aktywnego tlenu bezwzględnie walczy z tłuszczem i przypaleniami. Efektywnie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia bez konieczności namaczania i zapobiega zaciekom. Zapewnia lśniącą czystość i nadaje jeszcze więcej blasku mytym naczyniom. Zawarte w formule specjalne substancje zapobiegają matowieniu oraz korozji szkła i stali nierdzewnej.

Extra siła mycia czyli wzmocniona skuteczność mycia jest osiągana dzięki połączeniu siły czyszczącej środków alkalicznych i odpowiednio dobranej proporcji enzymów.  Dzięki temu tabletki usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, w tym przypalenia, bez konieczności namaczania już przy pierwszym myciu. Formuła Active Oxy Power Plus (z aktywnym tlenem) wspomaga usuwanie zabrudzeń z kawy i herbaty.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.