Rozwój produktowy

GRUPA INCO S.A., właściciel między innymi takich marek jak Ludwik, Buwi, Florovit czy Azofoska, towarzyszy Polakom w codziennym życiu od ponad 65 lat. Tak długa obecność firmy na rynku jest potwierdzeniem uznania dla naszych produktów i zaufania, jakim darzą je Konsumenci. Jest to też wynik działań, jakie na co dzień wykonujemy.  Chcąc odpowiedzieć na potrzeby Konsumentów, nasze laboratoria badawcze  stale prowadzą badania mające na celu opracowywanie nowych  produktów oraz udoskonalanie dotychczasowych. Badania te prowadzi wykwalifikowana kadra pracownicza, która w tym zakresie współpracuje również z podmiotami zewnętrznymi m.in.: instytucjami branżowymi,  szkołami wyższymi i zewnętrznymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi. Receptury wszystkich produkowanych przez spółkę wyrobów opracowywane są w laboratoriach badawczych GRUPY INCO S.A., zlokalizowanych  w pięciu zakładach produkcyjnych spółki. Największym z nich jest Zakład Produkcyjny w Górze Kalwarii.


W zakładzie tym innowacyjny rozwój produktów skupiony jest przede wszystkim na płynach do mycia naczyń, tabletkach do zmywarek automatycznych oraz szeregu wyrobów typu pasty (m.in. pasty do butów i do mebli oraz pasty samochodowe i podłogowe). Cały czas skupiamy się na badaniu najnowszych trendów w tych dziedzinach. Poszukujemy najlepszych surowców i technologii, aby tworzyć produkty na najwyższym światowym poziomie, które w pełni zadowolą naszych klientów.

W laboratorium badawczo-rozwojowym zatrudniamy wykształconych specjalistów z dziedziny chemii, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu opracowują nowe oraz udoskonalają istniejące już produkty. Ostatnie lata to rozszerzenie oferowanych rodzajów płynu do mycia naczyń Ludwik. Wprowadzone zostały nowe zapachy, ponadto wzbogaciliśmy poszczególne receptury o witaminy oraz ekstrakty roślinne. Innowacyjnym rozwiązaniem było wprowadzenie w balsamach do mycia naczyń oleju roślinnego jojoba oraz oleju arganowego. Wielkim sukcesem zespołu było opracowanie receptur i wdrożenie do produkcji nowoczesnych tabletek do mycia naczyń, w tym tabletek bezfosforanowych. Grupa naszych specjalistów odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stąd wciąż opracowujemy receptury nowych produktów oferowanych pod marką własną.

Wszystkie opracowywane przez nas wyroby są badane pod kątem własności użytkowych i fizykochemicznych przy pomocy nowoczesnego sprzętu kontrolno-pomiarowego.

 

Ludwik płyn uniwersalny 1l o zapachu bzu super połyskReceptury wytwarzanych na liniach Zakładu Produkcyjnego w Borowie produktów zostały opracowane w laboratoriach badawczych GRUPA INCO S.A.

Pracujący w Zakładzie w Borowie zespół doświadczonych specjalistów stale prowadzi badania nad ulepszaniem istniejących produktów oraz poszukuje nowatorskich rozwiązań z zakresu czyszczenia różnego typu powierzchni. W swoich poszukiwaniach wykorzystujemy zarówno bogate doświadczenie naszych ekspertów, jak i doświadczenie współpracujących z nami jednostek. Nieustanie staramy się również poszerzać naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju konferencjach specjalistycznych oraz targach branżowych.

Na przestrzeni lat projektowane i wdrażane przez nas produkty ulegały wynikającym z potrzeb rynku modyfikacjom. Obejmowały one wszystkie dziedziny naszej działalności: produkcję płynów do mycia naczyń, roślinnych i syntetycznych klejów biurowych, uszczelniaczy do silników samochodowych czy używanego do produkcji szamponu do mycia włosów i odżywki do włosów – hydrolizatu drożdżowego.


Ostatnie lata to rozwój produktów kosmetycznych, w tym wytwarzanych w oparciu o wyciągi roślinne szamponów do włosów, żeli pod prysznic, żeli do higieny intymnej oraz szerokiej gamy mydeł w płynie, ale przede wszystkim silny rozwój i wdrożenie produktów chemii gospodarczej, głównie uniwersalnych i specjalistycznych płynów myjących, a także coraz bardziej popularnych na rynku produktów do zmywarek.

Nasze badania pozwalają na wykorzystanie w projektowanych wyrobach innowacyjnych surowców, mających pozytywny wpływ na efektywność procesu czyszczenia. Systematycznie poszerzamy gamę oferowanych przez nas produktów, wypuszczając na rynek nowe lub udoskonalone wyroby, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Mydła ABE

Każdy projektowany przez nas produkt przechodzi szereg testów pod kątem fizykochemicznym oraz testów użytkowych w wyposażonym w nowoczesny sprzęt laboratorium, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientowi bezpieczny wyrób, który będzie spełniał jego oczekiwania.

 

Zakład Produkcyjny w Izabelinie

Produkowane przez nas kosmetyki oraz preparaty farmaceutyczne są udoskonalane w oparciu o własne badania i patenty.

Opracowanie receptur i technologii wykonywane jest zarówno w laboratorium własnym, jak i we współpracy z wyspecjalizowanymi jednostkami zewnętrznymi. Produkty poddawane są badaniom dermatologicznym, klinicznym i aplikacyjnym. Opracowanie receptur wykonywane jest przy użyciu najnowszych technologii, z uwzględnieniem najświeższych trendów w dziedzinie surowców kosmetycznych. Wszystkie produkty posiadają wyczerpującą dokumentację, zgodną z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1223/2009 dotyczącym produktów kosmetycznych oraz z wymaganiami GMP.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.