Kontrast

Rozwój produktowy

GRUPA INCO S.A., właściciel między innymi takich marek jak Ludwik, Buwi, Florovit czy Azofoska, towarzyszy Polakom w codziennym życiu od ponad 75 lat. Tak długa obecność firmy na rynku jest potwierdzeniem uznania dla naszych produktów i zaufania, jakim darzą je Konsumenci. Jest to też wynik działań, jakie na co dzień wykonujemy.  Chcąc odpowiedzieć na potrzeby Konsumentów, nasze laboratoria badawcze  stale prowadzą badania mające na celu opracowywanie nowych  produktów oraz udoskonalanie dotychczasowych. Badania te prowadzi wykwalifikowana kadra pracownicza, która w tym zakresie współpracuje również z podmiotami zewnętrznymi m.in.: instytucjami branżowymi,  szkołami wyższymi i zewnętrznymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi. Receptury wszystkich produkowanych przez spółkę wyrobów opracowywane są w laboratoriach badawczych GRUPY INCO S.A., zlokalizowanych w pięciu zakładach produkcyjnych spółki.

 

Ludwik płyn uniwersalny 1l o zapachu bzu super połysk

W laboratorium badawczo-rozwojowym zatrudniamy wykształconych specjalistów z dziedziny chemii, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu opracowują nowe oraz udoskonalają istniejące już produkty. W ostatnich latach w szczególności koncentrujemy się na rozwijaniu produktów bardziej przyjaznych dla środowiska naturalnego. Receptury naszych produktów takich jak płyny do mycia naczyń, tabletki do zmywarek, płyny do szyb czy płyny uniwersalne do mycia podłóg są projektowane tak, aby nie tylko zapewnić najwyższą skuteczność działania, ale są też biodegradowalne, co zostało potwierdzone badaniami.  Wprowadziliśmy również w pełni ekologiczną linię produktów Ludwik Ekologiczny, o recepturach które jednocześnie są skuteczne i spełniają wysokie standardy środowiskowe. Z kolei innowacyjne produkty marki Biostar Cleaning Products oparte są na naturalnych składnikach, ze specjalnym czynnikiem bioaktywnym zwierającym naturalne ekstrakty roślinne i probiotyki, dla osiągnięcia najlepszego i przedłużonego efektu czystości. Grupa naszych specjalistów odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stąd wciąż opracowujemy receptury nowych produktów oferowanych pod marką własną.

Nasze badania pozwalają na wykorzystanie w projektowanych wyrobach innowacyjnych surowców, mających pozytywny wpływ na efektywność procesu czyszczenia. Systematycznie poszerzamy gamę oferowanych przez nas produktów, wypuszczając na rynek nowe lub udoskonalone wyroby, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Mydła ABE

Każdy projektowany przez nas produkt przechodzi szereg testów pod kątem fizykochemicznym oraz testów użytkowych w wyposażonym w nowoczesny sprzęt laboratorium, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientowi bezpieczny wyrób, który będzie spełniał jego oczekiwania.

 

Zakład Produkcyjny w Izabelinie

Produkowane przez nas preparaty farmaceutyczne są udoskonalane w oparciu o własne badania i patenty.

Opracowanie receptur i technologii wykonywane jest zarówno w laboratorium własnym, jak i we współpracy z wyspecjalizowanymi jednostkami zewnętrznymi. Produkty poddawane są badaniom dermatologicznym, klinicznym i aplikacyjnym. Opracowanie receptur wykonywane jest przy użyciu najnowszych technologii, z uwzględnieniem najświeższych trendów w dziedzinie surowców kosmetycznych. Wszystkie produkty posiadają wyczerpującą dokumentację, zgodną z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1223/2009 dotyczącym produktów kosmetycznych oraz z wymaganiami GMP.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.