Producent domowych środków czystości

Producent środków czystości, GRUPA INCO S.A. oferuje szeroką gamę wyrobów chemii gospodarczej.

W portfolio produktów naszej spółki klienci mają do wyboru domowe środki czystości, dzięki którym mogą wyczyścić każdą powierzchnię w domu.

 

Ludwik – to marka o bardzo szerokim asortymencie w którego skład wchodzą płyny do mycia szyb i glazury, mleczka czyszczące, uniwersalne płyny myjące, preparaty do podłóg, środki do prania czy udrożniacze do rur.

 

Pod marką Flesz dostępne są m.in. żele do toalet, środki do odplamiania, czy uniwersalne płyny myjące.

Buwi – to marka znana z niezastąpionych środków do czyszczenia oraz pielęgnacji obuwia. W asortymencie Buwi znajdują się mleczka, pasty, kremy i impregnaty zarówno do skór jak i tworzyw sztucznych, takich jak nubuk i zamsz.

Preparaty do mebli Segment, to kolejne produkty które znajdują się w naszym port folio. Pod tą marką produkowane są pasty oraz emulsje do czyszczenia i pielęgnacji podłóg.

Vast– to środki do czyszczenia uniwersalnego i sanitarnego w formie mikroproszków. Produkty tej marki doskonale czyszczą naczynia kuchenne, zlewy, urządzenia sanitarne, glazurę i terakotę. Szybko i skutecznie usuwają zabrudzenia tłuszczowe, białkowe, osady z mydła oraz naloty z kamienia i rdzy. Składają się z naturalnego, specjalnie wyselekcjonowanego mineralnego ścierniwa, dzięki czemu nie pozostawiają zarysowań na czyszczonej powierzchni. 

   

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.