Producent Lucek i Ludwik


Od ponad 50 lat GRUPA INCO S.A. jest producentem płynu mycia naczyń Ludwik.  Dzięki swojej wysokiej jakości oraz skuteczności cieszy się on niesłabnącą sympatią i zaufaniem Konsumentów. Ludwik jest najczęściej używanym płynem do mycia naczyń w Polsce *.  Obecnie marka Ludwik oferuje również balsamy do naczyń w wielu wariantach zapachowych.

 

 

GRUPA INCO S.A.  produkuje również ekonomiczne środki do zmywania naczyń pod marką Lucek. Producent zadbał o szeroki wybór wariantów zapachowych.

 

 

W portfolio marki Ludwik znajdują się również preparaty do automatycznego zmywania naczyń tj.:  tabletki, żele, proszki do zmywarek, płyny nabłyszczające oraz zawieszki zapachowe i produkty przeznaczone do ochrony i czyszczenia samych zmywarek - sól ochronna do zmywarek, płyn do czyszczenia zmywarek.

*(Kantar Millward Brown S.A., TGI styczeń 2016 - grudzień 2016)

Przejdź do strony dedykowanej

Image
Image
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.