INCO-VERITAS S.A. "Przejrzystą Firmą"

Data publikacji: 2009-07-30

INCO-VERITAS S.A. otrzymało Certyfikat „Przejrzysta Firma”

Otrzymanie przez INCO-VERITAS S.A. w 2009 roku wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej. Certyfikat otrzymują  tylko te firmy, które prowadzą rzetelną i jawną politykę informacyjną zapewniając pełny dostęp do aktualnych danych o swoich finansach. Pozwala to partnerom firm na sprawdzanie ich sytuacji finansowej, co umożliwia podejmowanie pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.

W konkursie uwzględniono przedsiębiorstwa, które opublikowały w Monitorze Polskim B lub złożyły do Krajowego Rejestru Sądowego sprawozdania finansowe w postaci bilansu oraz rachunku zysków i strat za trzy ostatnie lata działalności.

Certyfikaty przyznawane są przez międzynarodowa wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet (D&B) we współpracy z partnerami, między innymi z magazynem „Forbes" oraz Getin Bank.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.