INCO PROJEKT Sp. z o.o.

Spółka świadczy usługi hotelarskie w nowoczesnych obiektach usytuowanych w różnych częściach Polski:

Ośrodku Wypoczynkowym GAWRA w Wiknie na Mazurachwww.osrodekgawra.pl 

Ośrodku Wypoczynkowym INCO Międzywodzie położonym na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Międzywodziuwww.osrodekmiedzywodzie.pl 

Aparthotelu „W sercu Krakowa”  – www.wsercukrakowa.pl 

Apartamenty "W sercu Warszawy" - www.wsercuwarszawy.pl

 

Całoroczny Ośrodek GAWRA oferuje usługi dedykowane dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, z powodzeniem organizuje m.in. imprezy okolicznościowe, rodzinne, firmowe, integracyjne. Swoim Gościom zapewnia noclegi w nowoczesnych i komfortowo wyposażonych pokojach hotelowych, prowadzi Restaurację z bogatą ofertą gastronomiczną, wykonuje zabiegi regeneracyjne w luksusowej Strefie Wellness&SPA oraz świadczy usługi w zakresie wynajmu sal konferencyjnych.

 

 

W kameralnym Ośrodku INCO Międzywodzie do dyspozycji Gości oddane jest 15  komfortowych domków letniskowych z aneksem kuchennym i łazienką, położonych ok. 200 m od jednej z najpiękniejszych i najczystszych polskich plaż, nagradzanych niemal każdego roku tytułem „Błękitnej Flagi”.

 

 

W SERCU KRAKOWA Aparthotel to idealne miejsce do zwiedzania, rozrywki, wypoczynku i pracy. Ciche i spokojne miejsce w samym sercu tętniącego życiem miasta. Eleganckie wnętrza, nowoczesne wyposażenie, profesjonalna obsługa – wszystko po to, by pobyt Gości był czystą przyjemnością.

 

 

Apartamenty W Sercu Warszawy to luksusowe apartamenty w samym centrum stolicy. Budynek przy Wilczej 19 to wyjątkowa, zrewitalizowana w 2021 roku XIX-wieczna kamienica. To doskonała lokalizacja zapewniająca bezpośredni dostęp do bazy kulturalnej i rozrywkowej miasta. Do dyspozycji gości jest 6 elegancko i funkcjonalnie wykończonych apartamentów.

 

 

INCO PROJEKT Sp. z o.o.

ul. WSPÓLNA 25 00-519 WARSZAWA

NIP 5252572655

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000575447

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.