Nieruchomości

GRUPA INCO S.A.  w swojej ofercie posiada ponad 20 nieruchomości komercyjnych o profilu biurowym, usługowym i magazynowo – produkcyjnym, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 

Obiekty te elastycznie dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych obecnych i potencjalnych Klientów. Zespół pracowników posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami, profesjonalnej obsługi klientów (najemców, nabywców nieruchomości) oraz działań marketingowych, zapewnia długoterminową i stabilną współpracę oraz możliwość rozwoju działalności prowadzonych przez naszych Klientów.

 

Dostarczamy powierzchnie ponad stu podmiotom, w atrakcyjnych lokalizacjach, na terenie całej Polski. Współpraca z nami to gwarancja wysokich standardów świadczonych usług.

 

Dowiedz się więcej

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.