Nowoczesne technologie

GRUPA INCO S.A. jest producentem chemii gospodarczej, produktów leczniczych, nawozów ogrodniczych i opakowań z tworzyw sztucznych. Produkcja tak zróżnicowanego asortymentu przy zachowaniu wysokiej wydajności procesów technologicznych jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji i najnowszej generacji maszyn znanych światowych firm. Takie zaplecze technologiczne pozwala nam maksymalnie ograniczyć negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne, dzięki czemu nasze działania doskonale wpisują się w priorytety i wymogi ochrony środowiska naturalnego w Polsce i w Unii Europejskiej. Poza troską o środowisko naturalne, GRUPA INCO S.A. dokłada wszelkich starań, aby w zakładach produkcyjnych przestrzegano obowiązujących norm i standardów, czego potwierdzeniem jest fakt, iż nasze wyroby posiadają stosowne certyfikaty.

Produkcja odbywa się w pięciu zakładach, z których największy - Zakład Produkcyjny w Górze Kalwarii specjalizuje się w wytwarzaniu następujących produktów:

  • płynów i balsamów do mycia naczyń Ludwik i Lucek,
  • tabletek do zmywarek Ludwik,
  • past do butów i do podłóg Buwi,
  • serii preparatów do czyszczenia i pielęgnacji samochodów AutoMAX,
  • środków do czyszczenia i pielęgnacji mebli Segment,
  • produktów do pielęgnacji nagrobków Minos,

Produkcja poszczególnych wyrobów odbywa się w 3 oddzielnych budynkach dedykowanych pod produkcję konkretnego rodzaju asortymentu. Wszystkie posiadane przez nas hale produkcyjne wyposażone są w wysokiej klasy instalacje technologiczne. Najnowocześniejsza i najbardziej zaawansowana technologicznie aparatura zastosowana jest na hali do produkcji tabletek do zmywarek automatycznych. Pozwala nam to na produkowanie bardzo zróżnicowanego asortymentu chemii gospodarczej oraz na osiągnięcie wysokiej wydajności procesów technologicznych.

Wszystkie procesy produkcyjne prowadzone są w oparciu o ściśle określone standardy wynikające z dbałości o najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwo pracowników firmy oraz ochronę środowiska. Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych procesów produkcji oraz nad jakością naszych wyrobów czuwa wykwalifikowany personel. Grupa technologów nieustannie udoskonala proces produkcyjny poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie aparatury produkcyjnej. Każdy z wprowadzanych do produkcji wyrobów jest oceniany pod względem bezpieczeństwa dla konsumenta oraz we właściwy sposób oznakowywany.

 

Zakład Produkcyjny w Borowie specjalizuje się w produkcji płynów do mycia naczyń, uniwersalnych i specjalistycznych środków czyszczących, preparatów do zmywarek oraz mydeł płynnych. Naszymi kluczowymi produktami są: uniwersalne płyny do mycia marki Ludwik i Flesz, płyny do mycia szyb, mleczka do czyszczenia kuchni i łazienek, płyny nabłyszczające oraz żele do zmywarek Ludwik, seria ABE mydeł płynnych oraz płyny do prania.

Bardzo ważną rolę w naszej działalności pełni produkcja środków czyszczących, dostosowanych bezpośrednio do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Produkcja wyrobów chemii gospodarczej prowadzona jest w trzech halach produkcyjnych, wyposażonych w sekcje mieszania oraz odpowiadające obowiązującym standardom światowym – urządzenia konfekcjonujące. Produkcja kosmetyków prowadzona jest z wykorzystaniem specjalnie do tego celu przygotowanej instalacji, która spełnia restrykcyjne wymagania GMP. Standard środowiska wytwarzania wynika z przeprowadzonej oceny ryzyka i każdorazowo jest dostosowywany do specjalistycznych wymagań technologicznych, oczekiwań klienta, a w szczególności zagrożeń wynikających z użytkowania produktu.

Cały proces produkcyjny, od momentu zamówienia niezbędnych do produkcji surowców i materiałów, do zakończenia poszczególnych etapów produkcji, podlega przeprowadzanej przez wykwalifikowany personel szczegółowej kontroli. Tam, gdzie jest to wymagane, kontroli podlega także środowisko wytwarzania. Celem przeprowadzanego audytu jest utrzymanie wysokiej jakości wyrobów dostarczonych do klienta w oczekiwanym przez niego czasie. Istotnymi aspektami w prowadzeniu naszej działalności są bezpieczeństwo naszych pracowników, minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko oraz optymalizacja funkcjonujących procesów. Te aspekty podlegają systematycznej ocenie przez uprawniony personel.

Mając na względzie rosnące wymagania naszych klientów oraz ich zadowolenie, panujący w Zakładzie system zarządzania oraz standard produkcji poddany został certyfikacji na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001 oraz GMP.

 

Zakład Produkcyjny w Izabelinie położony jest na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, na terenie gminy ekologicznej Izabelin.

Produkcja sprofilowana jest w grupie:  farmaceutycznej.

W grupie produktów farmaceutycznych znajdują się niesterylne formy płynne:

  • preparat ABE płyn na skórę;
  • preparat BRODACID płyn na skórę.

Produkcja prowadzona jest na zmodernizowanych liniach technologicznych, które zostały dostosowane do wymogów aktualnie obowiązujących przepisów GMP,  w zakresie produkcji farmaceutycznej.

Stosowane procesy technologiczne są bezpieczne dla środowiska.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.