Wartości firmy

Grupę INCO S.A. tworzą przede wszystkim ludzie. To właśnie Pracownicy przyczyniają się do niezawodności produktów oraz sukcesu marki, dlatego ich dobro, poczucie rozwoju oraz spełnienia zawodowego, a także radość z wykonywanej pracy jest dla nas priorytetem.

W 5 zakładach zlokalizowanych na terenie całego kraju przy zaangażowaniu ponad 800 Pracowników, wytwarzamy wyroby chemii gospodarczej, produkty lecznicze, nawozy ogrodnicze oraz opakowania z tworzyw sztucznych. Produkcja tak zróżnicowanego asortymentu przy zachowaniu wysokiej wydajności procesów technologicznych jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych. Takie zaplecze pozwala nam maksymalnie ograniczyć negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne, dzięki czemu nasze działania doskonale wpisują się w priorytety i wymogi ochrony środowiska naturalnego w Polsce i w Unii Europejskiej.

Dbałość o Pracowników, środowisko naturalne oraz jak najwyższą jakość oferowanych produktów uzupełniają wspierane wartości rodzinne i kultywowanie wieloletnich tradycji. Jako firma, powstała na tak solidnym gruncie, dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które mamy swojej ofercie, spełniały oczekiwania klientów, reprezentowały najwyższą jakość oraz skuteczność działania. Na przestrzeni ponad pół wieku zaufało nam miliony usatysfakcjonowanych konsumentów, a nasze produkty są popularne zarówno w Polsce, jak i za granicą

Grupa INCO S.A. nie zapomina także o osobach starszych i potrzebujących, czego wyrazem jest charytatywne wpieranie różnego rodzaju organizacji, przedsięwzięć i wydarzeń jak np. grupy byłych powstańców, hospicja, towarzystwa opieki nad chorymi i potrzebującymi, a także rozmaite konkursy i festiwale.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.