INCO-VERITAS S.A. z certyfikatem Dobrych Praktyk Wytwarzania

Data publikacji: 2009-04-09

31 sierpnia 2009 roku Główny Inspektorat Farmaceutyczny podjął decyzję o przyznaniu INCO-VERITAS S.A.certyfikatu GMP.

Good Manufacturing Practice (GMP), czyli Dobra Praktyka Wytwarzania – to światowy standard opracowany przez Food and Drug Administration, organizację odpowiedzialną za rejestrację leków i żywności oraz promocję zdrowia na terenie Stanów Zjednoczonych. Certyfikat został implementowany przez kraje Unii Europejskiej, a w Polsce wydawany jest przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny.

Przyznanie certyfikatu potwierdza najwyższą jakość produktów wytwarzanych przez INCO-VERITAS S.A. Celem regulacji jest zapewnienie czystości, bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności leków, sprzętu medycznego oraz procesów zachodzących w firmie.

Standardy GMP dotyczą procesu produkcji, kwalifikacji personelu, przechowywania wyników badań oraz procesów kontroli i dystrybucji.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.