Jesień w ogrodzie - konferencja prasowa

Data publikacji: 2009-07-17
INCO-VERITAS pokazuje jak pielęgnować i przygotować rośliny przed okresem jesienno - zimowym.
 
15 lipca 2009 r. w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się konferencja prasowa, na której zapoznano dziennikarzy z zasadami nawożenia i pielęgnacji roślin, jakie obowiązują w okresie jesienno - zimowym.

Na spotkaniu z dziennikarzami Dyrektor Operacyjny ds. Sprzedaży i Dystrybucji INCO Pan Michał Dworak , opowiedział o postępie, jaki dokonał się w dziedzinie produkcji nawozów ogrodowych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Zapoznał dziennikarzy z obowiązującymi trendami w ogrodnictwie hobbystycznym. Przedstawił też flagowe produkty INCO w branży nawozów ogrodowych.

O zasadach dbania o rośliny a szczególnie nawożenia ich w okresie jesiennym mówiła Kurator Działu Roślin Ozdobnych i Rosarium Ogrodu Botanicznego UW, Pani Dorota Szubierajska.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.