LUDWIK mleczka czyszczące w nowych opakowaniach

Data publikacji: 2009-08-17

Znane i popularne mleczka czyszczące Ludwik  zyskują  nowe kolorowe opakowania. Nowe opakowania mleczek Ludwik spełniają oczekiwania klientów zarówno co do wymagań użytkowych - ergonomiczne i  funkcjonalne - jak i estetycznych. Nowa kreacja etykiet, dzięki wyjątkowo czytelnej, przejrzystej grafice, ułatwia Klientom wybór wariantu zapachowego.

Ludwik mleczko przeznaczone jest do czyszczenia kuchenek, blatów, glazury, terakoty, wanien, brodzików, naczyń emaliowanych 
i ze stali nierdzewnej, oraz innych powierzchni chromowanych i emaliowanych. Bez szorowania skutecznie usuwa uporczywy brud, tłuszcz, naloty z kamienia osadowego i rdzy. Nie matowi i nie odbarwia czyszczonych powierzchni, nadaje połysk. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom produkt nie niszczy skóry rąk i jest przyjazny dla środowiska.
Mleczko dostępne jest w trzech wariantach zapachowych: cytrynowym, kwiatowym i morskim.

Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

Oferowane w dwóch gramaturach: 

  • 300 g (250 g +20 % promocja)
  • 660 g (550 g + 20% promocja)
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.