LUDWIK - nowa kreacja i formuła płynów do mycia naczyń

Data publikacji: 2009-04-07

Podążając za zmianami i oczekiwaniami Konsumentów, Ludwik ponownie zostaje odmłodzony. Nowe opakowanie Ludwika łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością.
Biała butelka, zakorzeniona w świadomości Konsumentów, zyskała nową, atrakcyjną i niezwykle czytelną etykietę a jej kształt stał się bardzo ergonomiczny i wygodny dla użytkowników. Dzięki tym zmianom Ludwik zyskuje nowy, świeży i bardzo nowoczesny wygląd.

Wraz ze zmianą wizerunku została również wzbogacona formuła Ludwika.
Teraz każdy płyn do mycia naczyń Ludwik a także balsam, dba o dłonie. Zawdzięcza to nowej recepturze wzbogaconej kompleksem witamin A, E, F, H, mającym działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk. Nowa formuła Ludwika to także nowe warianty wzbogacone wyciągami z roślin skomponowanymi tak, aby przy zachowaniu skuteczności, także dodatkowo pielęgnować dłonie.

  • Miętowy z wyciągiem z aloesu
  • Cytrynowy z wyciągiem z zielonej herbaty
  • Brzoskwiniowy z wyciągiem z papai
  • Grapefruitowy z wyciągiem z trawy cytrynowej
  • Balsam aloesowy z wyciągiem z aloesu
  • Balsam rumiankowy z wyciągiem z rumianku

Opakowanie: 500 g, 1000 g 

Wariant miętowy, cytrynowy i aloesowy dostępny jest w gramaturze 250 g. Zapach miętowy, cytrynowy, grapefruitowy i aloesowy występuje również w opakowaniu 5 kg.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.