www.inco-veritas.pl diamentem wśród stron branży tworzywowo-gumowej

Data publikacji: 2009-11-23

18 listopada 2009 roku podczas Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO w Sosnowcu INCO-VERITAS S.A. otrzymało nagrodę WEB DIAMOND.
Była to premierowa edycja plebiscytu. INCO-VERITAS S.A. otrzymało główną nagrodę za najlepszą kreację wizerunku firmy w sieci internetowej wśród wystawców targów.

Nagrodę miał przyjemność odebrać wystawiający się na targach Zakład Produkcji Uszczelnień Technicznych INCO-VERITAS S.A. w Środzie Śląskiej.

Organizatorem konkursu jest branżowy portal Tworzywa.pl

O prestiżu nagrody WEB DIAMOND świadczy fakt, że w konkursie Zakład Produkcji Uszczelnień Technicznych rywalizował z ponad 220 innymi wystawcami z całego świata, m.in. USA, Włoch, Niemiec, Korei, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Austrii, Brazylii, Tajwanu, Chin 
i Japonii.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.