III Edycja Konkursu Fotograficznego

Data publikacji: 2011-10-11

Koleżanki i Koledzy.
Ogłaszamy kolejną edycję konkursu fotograficznego, którego hasło przewodnie brzmi: "JESIENNE  KLIMATY". Konkurs będzie trwał od dnia 5 listopada 2011 roku do 30 listopada 2011 roku. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pracownicy aktualnie zatrudnieni w INCO-VERITAS S.A. i w Spółkach Zależnych.

Osoby zajmujące się fotografią zawodowo nie mogą brać udziału w Konkursie. Na konkurs można przesyłać zdjęcia o tematyce związanej z jesienią, bez względu na to kiedy i gdzie były zrobione, czy są to prace kolorowe czy czarno-białe. Za datę zgłoszenia uważa się dzień wpłynięcia pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Prace można przysłać na adres Komisji konkursowej w Dyrekcji Spółki INCO-VERITAS S.A. ul.Wspólna 25, 00-519 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "Konkurs JESIENNE  KLIMATY". Prace mogą być wysyłane w postaci papierowej lub też zapisane w formacie JPG na nośniku CD lub DVD, a także e-mailem na adres komisja@inco-veritas.pl .

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do organizatora oryginalnego "Formularza zgłoszeniowego" do dnia 30 listopada 2011 r. Brak formularza powoduje niemożność wzięcia udziału w konkursie! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny poniżej. Można go również otrzymać u osób wyznaczonych do kontaktu w poszczególnych lokalizacjach. Za ich pośrednictwem będzie można również przesłać formularz  organizatorowi konkursu - Biuru Polityki Personalnej i Informacji. Można też przesłać go pocztą na adres Dyrekcji Spółki z dopiskiem "JESIENNE  KLIMATY" wraz ze zdjęciem lub osobno w przypadku nadesłania zdjęcia e-mailem.

Na odwrocie zdjęcia lub w opisie folderu na nośniku elektronicznym, należy zamieścić następującą informację: JK 2011 - pseudonim (lub nazwisko), lokalizacja zakładu. 

Do konkursu każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie, którego jest autorem i które stanowi własność uczestnika konkursu. Zdjęcia biorace udział w konkursie nie mogą być w żaden sposób zmienione. Jeżeli na zdjęciu występują inne osoby niż autor zdjęcia, konieczna jest informacja o zgodzie tych osób na publikację. 
Tematyka zdjęć jest dowolna, ale nie może naruszać przyjętych norm obyczajowych, zawierać treści uznawanych za wulgarne, treści pornograficznych czy obscenicznych lub obrażać uczucia innych osób.

Zdjęcia oceniać będzie Komisja Konkursowa, której skład został powołany przez Zarząd Spółki. 
Zwycięskie zdjęcia zostaną wyłonione do dnia 15 grudnia br. Laureaci zostaną powiadomieni o przyznanej nagrodzie do dnia 3 stycznia 2012 r.

Nagrody w konkursie:

za I   miejsce          -  750 zł
za II  miejsce          -  600 zł
za III miejsce         -  400 zł

Wyniki konkursu i nagrodzone zdjęcia zostaną zamieszczone w tym dziale po zakończeniu konkursu.

Każdy uczestnik wysyłając zdjęcie i formularz zgłoszeniowy na konkurs jednocześnie akceptuje warunki Regulaminu Konkursowego (do pobrania poniżej).

Materiały do pobrania:

1. Regulamin Konkursu
2. Formularz zgłoszeniowy

Skład Komisji Konkursowej:

1. Adam Wierzbicki  - Przewodniczący
2. Małgorzata Kowalska - Członek
3. Włodzimierz Okoński - Członek

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.