Nowa rodzina opakowań

Data publikacji: 2011-08-10

 W lipcu 2011 Grupa Opakowań wprowadziła do swojej oferty rodzinę opakowań „K” dedykowanych do produktów chemii gospodarczej.

Atrakcyjny design butelek pozwala na ich zastosowanie do wielu różnorodnych artykułów tego segmentu rynku: płynów i żeli do prania, płynów do płukania tkanin, płynów do kąpieli, a także preparatów do mycia naczyń.

Rodzina butelek „K” składa się z opakowań o trzech pojemnościach: 1.5L, 2L oraz 3L.

Gamę dostępnych opakowań poszerza  dodatkowo możliwość wykonania butelek z polietylenu w różnych wybarwieniach,  także z przezroczystym wskaźnikiem poziomu zawartości, jak również z polipropylenu. 
Butelki z rodziny „K” mogą być wytwarzane w wersji przystosowanej do nakrętek typu Flesz lub dwuczęściowych nakrętek z lejkiem, co znacznie wzbogaca zakres aplikacji, do których te opakowania mogą być stosowane.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.