Opakowanie uzupełniające 500 g!

Data publikacji: 2012-05-22

Znane i popularne płyny do mycia naczyń Ludwik  zyskują  nowe, uzupełniające opakowanie  w postaci saszetki, o pojemności 500 g. 
Opakowanie uzupełniające zostało wprowadzone  w wariancie cytrynowym.

Płyn do mycia naczyń Ludwik posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. Przy pomocy Ludwika można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha. Ludwik płyn do mycia naczyń o zapachu cytrynowym zawiera wyciąg z zielonej herbaty. Receptura płynu została również wzbogacona kompleksem witamin A,E,F,H, mającym działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk.  Ludwik jest przyjazny dla środowiska – ulega biodegradacji.

* Wyciąg z zielonej herbaty ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne. 

 
Opakowanie: 500 g

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.