Start konkursu CIEŃ

Data publikacji: 2012-10-04

Szanowni Pracownicy firmy GRUPA INCO S.A. oraz spółek zależnych.

Ogłaszamy rozpoczęcie kolejnego konkursu fotograficznego. Tytuł konkursu - "Cień". Konkurs trwa od dnia 15 października 2012 r. do 15 listopada 2012 r.

Osoby zajmujace się fotografią zawodowo nie mogą brać udziału w konkursie. Na konkurs można przesyłać zdjęcia związane z tematem "Cień", bez względu na to kiedy i gdzie były zrobione. Za datę zgłoszenia uważa się dzień wpłynięcia pracy wraz z Formularzem zgłoszeniowym.
Prace można przesyłać na adres Komisji konkursowej: GRUPA INCO S.A., ul.Wspólna 25, 00-519 Warszawa z dopiskiem na kopercie "Konkurs CIEŃ 2012". Prace mogą być wysyłane w postaci papierowej lub też zapisane w formacie JPG na nośniku CD lub DVD, a także mailem na adres: komisja@inco.pl
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z "Regulaminem konkursu" i przesłanie do organizatora oryginalnego "Formularza zgłoszeniowego".
Na odwrocie zdjęcia lub w opisie folderu na nośniku elektronicznym, należy zamieścić następującą informację: C2012, imię i nazwisko autora lub pseudonim wskazany w Formularzu zgłoszeniowym i lokalizację jednostki organizacyjnej w której autor zdjęcia jest zatrudniony.
Do konkursu każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie, którego jest autorem i które stanowi własność uczestnika konkursu. Jeśli na zdjęciu występują inne osoby niż autor zdjęcia, konieczna jest informacja o zgodzie tych osób na publikację.
Zdjęcia oceniać będzie Komisja konkursowa, której skład został powołany przez Zarząd Spółki. W konkursie, zgodnie z "Regulaminem", przewidziane są nagrody.
Zwycięskie zdjęcia zostaną wyłonione do dnia 15 grudnia br. Wyniki konkursu zostaną także zamieszczone na naszej stronie internetowej. 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.