"Ludwik lubi zmywać za Ciebie" - reklama w TV

Data publikacji: 2013-01-15

1 stycznia 2013 ruszyliśmy z kampanią reklamową w TV. Reklamę można obejrzeć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Kampania potrwa do Świąt Wielkanocnych. Celem kampanii jest uświadomienie Konsumentom, że marka Ludwik jest ekspertem nie tylko w ręcznym, ale również w automatycznym zmywaniu naczyń.  Ludwik już nie tylko lubi zmywać, Ludwik lubi zmywać za Ciebie.

Marka Ludwik posiada w portfolio szeroką gamę tabletek do zmywarek. 

Oferta obejmuje:
tabletki do zmywarek All in one 
oraz tabletki Classic 
w różnych odmianach gramaturowych.

W bieżącej kampanii zaprezentujemy tabletki Ludwik All in one Ultimate Power. Tabletki mają doskonałe właściwości myjące. Posiadają innowacyjną recepturę oraz niepowtarzalny kształt. Nowatorskie rozwiązanie umożliwiło umiejscowienie tabletki w tabletce, dzięki czemu sekwencja jej rozpuszczania wspomaga proces mycia.

Unikalna formuła z tabletką w tabletce:

  • bezwzględnie walczy z tłuszczem
  • efektywnie usuwa trudne plamy
  • nadaje kryształowy połysk
  • zapewnia oszczędność wody i energii

Ulepszona receptura, zapewnia skuteczniejsze działanie tabletek podczas procesu zmywania. Wraz z rozkładem poszczególnych substancji odpowiedzialnych za poszczególne etapy mycia daje to idealny efekt jakościowy całego procesu.

Reklama „Ludwik lubi zmywać za Ciebie” powstała we współpracy z agencją Mather Communications. Natomiast za dobór mediów odpowiada dom mediowy ZENITHOPTIMEDIA GROUP Sp. z o.o.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.