Miętowy Ludwik Hitem Handlu 2013

Data publikacji: 2013-10-23

Produkty spółki GRUPA INCO S.A. od lat cieszą się uznaniem Konsumentów. Ich wysoką jakość docenili tym razem Czytelnicy magazynu Handel, którzy miętowy płyn do mycia naczyń marki Ludwik nagrodzili tytułem „Hit Handlu 2013”.

Miętowy płyn do mycia naczyń Ludwik w opakowaniu 500 g zwyciężył w 12. edycji konkursu „Hit Handlu” na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Środki do mycia naczyń”. Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszego artykułu z branży FMCG w danym roku. Ranking przygotowywany jest we współpracy z firmą badawczą Nielsen. Opiera się na opiniach właścicieli niezależnych sklepów, którzy wskazują najczęściej wybierane produkty w poszczególnych kategoriach.

Płyn do mycia naczyń o miętowym zapachu to jeden z pierwszych artykułów chemii gospodarczej produkowanych przez spółkę GRUPA INCO S.A. Obecnie, mimo silnej, zagranicznej konkurencji, produkt wciąż cieszy się zaufaniem Konsumentów, przede wszystkim dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie. 

Wyróżnienie w konkursie „Hit Handlu” to kolejna nagroda przyznana Ludwikowi. Produkt w 2013 roku zdobył już m.in. Złote Godło European Trusted Brands 2013 (Marka Godna Zaufania) oraz Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2013.

***
Więcej informacji udziela:

Marlena Krześniak
Made in PR
e-mail: m.krzesniak@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.