Ogłaszamy Konkurs dla Pracowników GRUPA INCO S.A. i spółek zależnych na „Najpiękniejszy ogród”!

Data publikacji: 2013-06-21

Koleżanki i Koledzy,

Ogłaszamy Konkurs na „Najpiękniejszy ogród”.  Pod tym pojęciem rozumiemy również balkon, taras i parapet. Konkurs trwa od 24 czerwca do 15 września 2013 r.

Na Konkurs można przesyłać zdjęcia związane z tematem ”Najpiękniejszy ogród", bez względu na to kiedy były zrobione. Za datę zgłoszenia uważa się dzień wpłynięcia pracy wraz z Formularzem zgłoszeniowym.

Prace w postaci papierowej lub zapisane w formacie JPG na nośniku CD lub DVD mogą być wysyłane na adres GRUPA INCO S.A., ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa z dopiskiem na kopercie "Konkurs OGRÓD 2013". Zdjęcia mogą być przesyłane także mailem na adres:komisja.ogrod@inco.pl

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i przesłanie do organizatora oryginalnegoFormularza zgłoszeniowego.

Na odwrocie zdjęcia lub w opisie folderu na nośniku elektronicznym, należy zamieścić następujące informacje: NO 2013, imię i nazwisko autora lub pseudonim wskazany w Formularzu zgłoszeniowym i lokalizację jednostki organizacyjnej, w której autor zdjęcia jest zatrudniony.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie, którego jest autorem, które stanowi własność uczestnika i które przedstawia ogród/ balkon/ taras/ parapet zaaranżowany przez uczestnika Konkursu. Jeśli na zdjęciu występują inne osoby niż autor zdjęcia, konieczna jest informacja o zgodzie tych osób na publikację.

Zdjęcia oceniać będzie Komisja Konkursowa, której skład zostanie powołany przez Zarząd Spółki. W Konkursie, zgodnie z Regulaminem, przewidziane są nagrody. Laureaci otrzymają zestawy nawozów naszej produkcji, by za rok móc się pochwalić jeszcze piękniejszym ogrodem. 

Zwycięskie „ogrody” zostaną wyłonione do dnia 15 października br. Wyniki Konkursu zostaną także zamieszczone na naszej stronie internetowej.


Skład komisji konkursowej:

Michał Dworak - Przewodniczący
Dorota Kołodyńska - Kęcik
Joanna Sowińska
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.