Florovit jednym ze sponsorów Susz Triathlon 2014

Data publikacji: 2014-07-07

W dniach 4-6 lipca 2014 r. w Suszu, w województwie warmińsko-mazurskim odbyła się kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów triathlonowych w Polsce. GRUPA INCO S.A., posiadająca w tym mieście zakład produkujący nawozy ogrodnicze marki Florovit i Azofoska, miała przyjemność być w gronie sponsorów zawodów Susz Triatlon 2014.

GRUPA INCO S.A., aktywnie uczestniczy w życiu lokalnych społeczności, szczególnie w miejscowościach, w których posiada zakłady produkcyjne. Jako firma odpowiedzialna społecznie chętnie wspiera inicjatywy ważne dla tamtejszych mieszkańców. Jednym z takich wydarzeń są zawody triathlonowe w Suszu. Odbywają się  one regularnie od 1992 roku i przyciągają najlepszych zawodników zarówno z kraju, jak i ze świata.  W tym roku w dwudniowych zawodach wzięło udział ponad 1 000 uczestników, spośród których wyłoniono zwycięzców kilkudziesięciu kategorii, również Mistrzów Polski w triathlonie wśród kobiet i mężczyzn na dystansie sprint. Oprócz zawodników Susz gościł ogromne rzesze kibiców, którzy wspaniale zagrzewali do walki każdego ze startujących, a było do czego-triathlon to sport dla „ludzi z żelaza”, gdyż łączy w sobie aż trzy dyscypliny: pływanie, jazdę na rowerze i bieg. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych występów. 

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.