Konferencja Dystrybutorów GRUPA INCO S.A.

Data publikacji: 2014-09-26

W dniach 22-24 września 2014 GRUPA INCO S.A. zorganizowała coroczne spotkanie z dystrybutorami produktów nawozowych. Tym razem konferencja miała miejsce w XIV- wiecznym Zamku Krzyżackim w Rynie na Mazurach.

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu GRUPA INCO S.A.  - Pan Sławomir Józefiak, a następnie zaproszeni Goście z dużym zainteresowaniem wysłuchali prezentacji Działu Sprzedaży i Marketingu, podsumowujących sezon 2014 oraz przedstawiających warunki sprzedaży i nowości asortymentowe na rok 2015.

Drugiego dnia konferencji odbyło się seminarium poświęcone tematyce budowania sukcesu w dystrybucji. Ze względu na bardzo interesującą i aktualną tematykę wzbudziło ono duże zainteresowanie i poruszenie wśród Uczestników. Prelegentem był Tadeusz Woźniak, Dyrektor Generalny Francuskiego Instytutu Gospodarki Polska, który jest światowej klasy ekspertem w zakresie zarządzania finansowego, marketingowego i strategicznego, zarówno w polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstwach.

Spotkanie miało nie tylko wymiar biznesowy, ale przede wszystkim integracyjny. Uroczysty bankiet uświetnił występ artystyczny zespołu ELECTRICA DUO - KASIA & PAULA, jedynego duetu na muzycznej scenie Europy, w którego składzie współbrzmią elektryczne skrzypce i harfa, a repertuar stanowią nowoczesne aranżacje muzyki poważnej oraz znanych motywów muzycznych - szampańska zabawa trwała do białego rana.

Nie zabrakło również nawiązania do klimatu średniowiecznego zamku. Drugiego dnia spotkania dbył się turniej rycerski, na którym Goście mogli podziwiać walki rycerskie. Zostali również zaproszeni do aktywnego wzięcia udziału w tematycznych konkurencjach - walczenie na miecze czy zakładanie na czas prawdziwej zbroi rycerskiej.

GRUPA INCO S.A. serdecznie dziękuje wszystkim Uczestnikom za liczne przybycie na konferencję.

konferencja dystrybutorów

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.