Ludwik w świątecznej odsłonie

Data publikacji: 2014-11-19

Wielkimi krokami zbliża się czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji wprowadziliśmy do sprzedaży płyny i balsam do mycia naczyń Ludwik w świątecznej odsłonie.

Zanim zasiądziemy z naszymi bliskimi do wigilijnego stołu musimy zmierzyć się z gruntownymi porządkami i przygotowywaniem świątecznych potraw. Czeka nas również mycie większej niż zwykle ilości brudnych naczyń. Zadanie to z pewnością ułatwią nam płyny i balsamy do zmywania Ludwik.

Skutecznie usuną one tłuszcz i resztki jedzenia, pozostawiając nasze naczynia czyste i lśniące. Dzięki swojej nowej, gęstszej formule płyny do mycia naczyń Ludwik są obecnie jeszcze bardziej wydajne i wystarczą na umycie większej ilości talerzy niż dotychczas.

Z okazji Bożego Narodzenia specjalnie dla naszych Konsumentów, aby mogli Oni jeszcze mocniej poczuć klimat zbliżających się Świąt, przygotowaliśmy nowe wizualizacje etykiet ze świątecznymi akcentami.

Ludwik w wersji świątecznej dostępny jest w wariancie miętowym, cytrynowym, grapefruitowym, aloesowym w opakowaniu 1000 g.

Ludwik na Święta

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.