Nowości w asortymencie marki FruktoVit PLUS

Data publikacji: 2014-11-25

Nowością w ofercie produktowej jest cała linia nawozów jesiennych FruktoVit PLUS dedykowanych do trawników, roślin iglastych oraz  uniwersalny do wszystkich rodzajów roślin. Jesienne nawozy FruktoVit PLUS mają za zadanie przygotować rośliny do zimy, zwiększając ich odporność na choroby i przemarzanie oraz pozwalają łatwiej przetrwać okres  zimowej suszy fizjologicznej. Zapewniają również  substancje pokarmowe na wiosenny start roślin. Dostępne są w opakowaniach karton 1,2 kg lub worek 5 kg i 10 kg (nawóz do trawników dostępny również  w worku 25 kg). Ponadto do nabycia jest również nowy DISPLAY 10, w skład którego wchodzi po 30 szt. kartonów 1,2 kg każdego rodzaju z nowej linii nawozów jesiennych FruktoVit PLUS.

Fruktovit jesienny do trawnikówFruktovit jesienny iglakiFruktovit jesienny uniwersalny

 

Więcej informacji:

http://florovit.pl/hobby/aktualnosci/nowe-produkty 

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.