Warszawskie Targi Książki 2014 zakończone

Data publikacji: 2014-05-26

Miło nam było Państwa gościć na naszym stoisku targowym  w tegorocznej edycji Warszawskich Targów Ksiązki. Mamy nadzieję, że zakupione u nas pozycje stanowią interesującą dla naszych Czytelników lekturą. Tych z Państwa, którzy nie mogli nas odwiedzić na targach serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.iwpax.pl.

Wkrótce ukażą się następujące nowości:

  1. W powstaniu na Mokotowie Pisane jesienią 1944 - Bronisław Wojciechowski
  2. Krucjata Piusa XI przeciw Hitlerowi - Peter Eisner

Dla miłośników Zofii Kossak jeszcze w tym roku po wakacjach ukaże się saga rodzinna Kossaków zatytułowana Dziedzictwo

Tegoroczne targi przyciągnęly dużą liczbę wystawców - ponad 700 z Polski i 22 z innych krajów. Odwiedzających osób było ponad 60 tys. Nie zabrakło autorów książek do których ustawiały się długie kolejki w celu zdobycia cennych autografów. 
Część targowych wydarzeń, w szczególności te dla dzieci, zorganizowano na płycie stadionu. 
Nasze niewewielkie stoisko widoczne było z daleka. Odwiedzili nas nasi stali czytelnicy, ale z nieukrywaną przyjemnością gościliśmy młodzież szkolną, która interesuje się pozycjami z zakresu serii edukacyjnej dla najmłodszych:
m.in. Pitagoras bez cyrklaChemia bez stresu.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.