Nowa odsłona kampanii reklamowej Ludwik może więcej

Data publikacji: 2015-03-03

Od 1 marca 2015 roku trwa kolejna odsłona kampanii reklamowej płynu do mycia naczyń Ludwik. Film jest emitowany  w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Akcja spotu toczy się w mieszkaniu polskiej rodziny podczas przyjęcia urodzinowego. Płyn Ludwik przychodzi z pomocą w zmywaniu naczyń po imprezie – teraz nowy poradzi sobie jeszcze lepiej – umyje jeszcze więcej talerzy.

Kampania wspiera wprowadzone na rynek płyny do mycia naczyń Ludwik z nową recepturą, dzięki której Ludwik jeszcze lepiej radzi sobie z zabrudzeniami . Teraz Ludwik może więcej - tą samą ilością umyje aż do 30% więcej talerzy.

Spot reklamowy powstał we współpracy z domem produkcyjnym Alvernia Studios, natomiast za dobór mediów odpowiada dom mediowy OMD Sp. z o.o.

Film dostępny jest również na stronie www.ludwik.pl.


Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.