XXV edycja Susz Triathlon

Data publikacji: 2016-06-29

W dniach 24-26 czerwca 2016 Susz ponownie stał się stolicą zawodów triathlonowych. GRUPA INCO S.A. posiadająca w tym mieście zakład produkujący nawozy ogrodnicze marki Florovit i Azofoska, wzorem lat ubiegłych, miała przyjemność być w gronie sponsorów tego niezwykle popularnego wydarzenia.

Ogółem w rywalizacji wzięło udział ponad 1600 uczestników. Zawody w Suszu rozgrywane były po raz 25-ty, dlatego miały swoją jubileuszową oprawę. Oprócz zmagań najlepszych sprinterów odbyły się również starty aquathlonu dzieci, młodzików i juniorów młodszych (w tym Mistrzostwa Polski młodzików), rywalizacja amatorów w ramach Mistrzostw Polski Grup Wiekowych, bardzo popularny w Polsce dystans średni (1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem oraz 21,2 km biegu), a na samo zakończenie przeprowadzono wyścig sztafet w ramach Klubowych Mistrzostw Polski sztafet Mix.

Zawody w Suszu odbywają się regularnie od 1992 roku i przyciągają najlepszych zawodników zarówno z kraju, jak i ze świata. Także każdego roku startujących zagrzewają do zmagań imponujące rzesze fanów. Triathlon to prawdziwe sportowe wyzwanie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy znakomitej kondycji i osiągnięć!

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.