40 lat Zakładu Produkcyjnego w Suszu

Data publikacji: 2017-09-12

40 lat z chemią i nawozami Zakładu Produkcyjnego w Suszu

W 2017 roku mija 40 lat od rozpoczęcia działalności Zakładu Produkcyjnego w Suszu.
Zakład powstał w 1977 roku na potrzeby funkcjonującego już wówczas Zakładu Chemii Budowlanej w Warszawie. Do 1986 Zakład w Suszu działał jako filia Zakładu Chemii Gospodarczej w Górze Kalwarii, z nazwą filii Warmińskie Zakłady Produkcyjne, później został filią Zakładu Chemii Budowlanej, który mieścił się na warszawskim Żeraniu.
Na początku lat 90-tych w Zakładzie uruchomiono produkcję płynu do mycia naczyń Ludwik. Produkcja Ludwika, początkowo tylko miętowego, później cytrynowego, brzoskwiniowego oraz Ludwika Plus w transparentnych butelkach trwała aż do roku 2003.
Obecnie w zakładzie produkowane są nawozy różnego typu i przeznaczenia, wytwarzane pod markami Azofoska, Florovit, Florovit Pro Natura, Fruktovit, Pinivit oraz Florovit Agro.
Podczas 40 lat swojego istnienia, Zakład Produkcyjny w Suszu przeszedł wiele zmian i modernizacji, mających na celu umożliwienie osiągnięcia jak najlepszej jakości produkowanych środków. Wszystko to z myślą o konsumentach, którzy już od samego początku zaufali marce.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.