Grupa Inco S.A. sponsorem XXII Dni Maksymiliana w Zduńskiej Woli

Data publikacji: 2017-10-27

W dniach 8-22 października 2017 w Zduńskiej Woli odbyły się XXII Dni Świętego Maksymiliana. Na program wydarzenia, którego głównym sponsorem była Grupa Inco S.A., składały się koncerty, pokaz filmowy, a także wystawy artystyczne. Dni Świętego Maksymiliana już od ponad dwóch dekad cieszą się ogromną popularnością, także wśród artystów i muzyków z całego kraju. Podczas tegorocznych obchodów imprezę uświetniły występy Zespołu Smyczkowego Eufonico ze Zduńskiej Woli, koncert Józefa Skrzeka pt. „VIATOR” znak pokoju, wystawa „Mozaika Sakralna – kompozycja według witrażu Zdzisława Gedliczki” autorstwa Marzeny Sroczyńskiej-Gudajczyk oraz projekcja nowego filmu „Dwie Korony” w reżyserii Michała Kondrata, opowiadającego o życiu i męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbe.

fot. Sebastian Mielczarek

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.