Nowość! Kompost Granulowany Florovit Pro Natura

Data publikacji: 2017-10-17

Jesień to czas, w którym dobrze jest pamiętać o wzbogaceniu gleby o cenne składniki odżywcze, aby wiosną była ona idealnym podłożem do wzrostu silnych i zdrowych roślin. Naturalny kompost granulowany marki Florovit, to doskonała alternatywa dla miłośników upraw, którzy nie posiadają własnego środka użyźniającego. Florovit Pro Natura pozwala skutecznie i na długo użyźnić ziemię oraz wzbogacić jej skład przed planowanymi uprawami warzyw, owoców, roślin ozdobnych i trawników, przeprowadzaniem nowych nasadzeń oraz regeneracji wyjałowionych gleb. Zaletami produktu, poza jego naturalnym składem, jest także zawartość cennych minerałów (tj. potas, magnez, wapń, fosfor i azot), humus i duża ilość substancji organicznych. 

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.