Biofos Professional, Florovit Pro Natura MIKROFLORA 3 w 1 i Florovit Pro Natura BIOnawóz laureatami złotych medali na targach Gardenia 2018 w Poznaniu

Data publikacji: 2018-03-07

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia to niezwykle ważna i widowiskowa impreza w branży ogrodniczej, która wyznacza wiosenne trendy na zbliżający się sezon ogrodniczy, łącząc pasjonatów zieleni zarówno z  Polski, jak i Europy. Podczas targów w Poznaniu wystawcy prezentują ekspozycje sprzętu ogrodniczego, maszyn amatorskich i profesjonalnych, a także produkty z sektora roślin, które wyróżniają się największą popularnością wśród konsumentów w sklepach i centrach ogrodniczych.

Skład Sądu Konkursowego przyznał w tym roku 17 produktom z branży rolniczej zaszczytne wyróżnienie złotym medalem poznańskich targów Gardenia 2018. Wśród laureatów tej zaszczytnej nagrody znalazły się aż trzy produkty grupy INCO S.A. Biofos Professional, Florovit Pro Natura MIKROFLORA 3 w 1 i Florovit Pro Natura BIOnawóz.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.