Ludwik do zadań specjalnych

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2015-08-13

Kamień i osady wapienne są zmorą wszystkich osób, które chcą utrzymać czajnik, ekspres do kawy i inne urządzenia gospodarstwa domowego w czystości i móc z nich długo korzystać. GRUPA INCO S.A. przygotowała specjalny produkt, który pozwala w łatwy sposób pozbyć się tego problemu. Na rynku pojawił się nowy Ludwik do odkamieniania.Kamień i osady wapienne negatywnie wpływają na pracę urządzeń elektrycznych. Szczególnie odczuwają to osoby, które w swoich kranach mają twardą wodę. W takim przypadku szkodliwa powłoka na elementach grzewczych wytwarza się znacznie szybciej, co może prowadzić do usterek i zwiększonego zużycia energii. Aby tego uniknąć, warto stosować specjalistyczne środki, które pomogą utrzymać nasze urządzenia w czystości.


Nowy Ludwik szybko i skutecznie usunie naloty z kamienia oraz osady wapienne. Produkt przeznaczony jest zarówno do czajników, grzałek, żelazek, ekspresów, jak i do garnków. Co ważne, płyn nie pozostawia zapachu oraz smaku na mytych powierzchniach. Dostępny jest w opakowaniu 250 ml w cenie ok. 5 zł.

Wysoka jakość produktów wytwarzanych przez spółkę GRUPA INCO S.A. sprawia, że są one regularnie nagradzane zarówno przez Konsumentów, jak i podmioty branżowe. Wśród licznych nagród, wyróżnień i tytułów przyznanych marce Ludwik znajdują się m. in.: Złoty Laur Konsumenta, Złoty Paragon-Nagroda Kupców Polskich, Konsumencki Lider Jakości, Złote Godło Marki Godnej Zaufania, Przebojowy Produkt FMCG, Hit Handlu czy Superbands.

***

Więcej informacji udziela:
Paweł Tabaka
Made in PR
e-mail: p.tabaka@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.