Nowy, ekologiczny obornik granulowy Florovit pro natura

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2015-03-27

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a w naszych ogrodach rozpoczynają się przygotowania do sezonu. Każdy ogrodnik powinien w tym czasie zadbać o odpowiednie nawożenie gleby, która ma ogromny wpływ na zdrowie i kondycję roślin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, GRUPA INCO S.A. stworzyła całkowicie naturalny i ekologiczny obornik granulowany Florovit pro natura, który dostarczy uprawom niezbędnych składników pokarmowych i mikroelementów.

Po każdej zimie nadchodzą w końcu cieplejsze dni i rośliny budzą się do życia, uruchamiając na nowo procesy fizjologiczne – rozpoczyna się okres wegetacyjny. Wtedy to nasza zieleń najbardziej potrzebuje wszystkich składników pokarmowych. Wybór nawozu po okresie zimowego odpoczynku jest kluczową kwestią. Im staranniej przygotujemy glebę do sezonu wegetacyjnego, tym rośliny będą piękniej kwitły, bujniej rosły i owocowały. Warto wówczas sięgnąć po naturalne, skuteczne i bezpieczne rozwiązania.

Obornik granulowany Florovit pro natura to w 100% nawóz naturalny, pochodzący z ekologicznej hodowli owiec, który można stosować przez cały okres wegetacyjny. Kompleksowo odżywia on rośliny, dostarczając im azot, fosfor, potas oraz wszystkie inne niezbędne do rozwoju składniki, zapewniając idealny start na wiosnę. Jego składniki mają ogromny wpływ na zdrowie i kondycję roślin oraz jakość plonów w sadzie warzywnym. Ponadto wzbogaca glebę w humus i substancje organiczne, dzięki czemu poprawia właściwości fizykochemiczne podłoża, wpływając na polepszenie jego struktury i utrzymanie prawidłowej wilgotności. Obornik granulowany Florovit pro natura jest szczególnie polecany do upraw warzywniczych, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych.

Obornik owczy Florovit pro natura jest całkowicie naturalny i powstaje bez dodatków substancji chemicznych oraz konserwujących, a dzięki przekompostowaniu pozbawiony jest wszelkich patogenów i nasion chwastów. Bogaty w humus – min. 25% i substancję organiczną – min. 60%, jest idealny do upraw ekologicznych. Co więcej, jako jedyny w Polsce posiada Certyfikat Państwowego Instytutu Badawczego - IUNG NE/266/2014. Nawóz, dostępny w opakowaniach 5 l i 10 l, jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, roślin i zwierząt.

***
Więcej informacji udziela:
Dorota Piejko
Made in PR
e-mail: d.piejko@madeinpr.pl
Tel. (+48) 663 272 666

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.