Nowy Ludwik hipoalergiczny

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2015-05-15

Wiosną, ze względu na pojawiające się pyłki roślin, dużo uwagi poświęca się tematowi alergii. Warto jednak pamiętać, że kwitnąca roślinność jest tylko jedną z kilku przyczyn pojawiania się uczuleń. Wiele osób musi unikać określonych substancji przez cały rok. Z myślą o osobach podatnych na problemy skórne, GRUPA INCO S.A. stworzyła hipoalergiczny płyn do mycia naczyń. 

Ludwik hipoalergiczny jest przeznaczony dla osób o wrażliwej skórze dłoni, które chcą cieszyć się nienaganną czystością swoich naczyń. Płyn jest wyjątkowo delikatny i łagodny dla skóry. Nie zawiera on barwników ani kompozycji zapachowej, które w dużej mierze przyczyniają się do wywoływania reakcji alergicznych. Właściwości produktu zostały potwierdzone pozytywnym wynikiem badań dermatologicznych. Jednocześnie zastosowana w płynie formuła sprawia, że skutecznie myje i usuwa tłuszcz, w rezultacie pozostawiając naczynia czyste oraz lśniące. Nowy Ludwik dostępny jest w opakowaniach po 500 g i 1000 g, w cenach odpowiednio: ok. 4 zł i 6 zł.

Coraz więcej osób w naszym społeczeństwie cierpi z powodu alergii, którą Światowa Organizacja Zdrowia nazywa epidemią XXI wieku. W praktyce oznacza to, że ta choroba zaczyna dotykać większości z nas. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić produkt hipoalergiczny dla osób o szczególnie wrażliwej skórze dłoni, łatwo ulegającej podrażnieniom. – mówi Magdalena Stankiewicz-Kanarek, GRUPA INCO S.A.

Wysoka jakość produktów wytwarzanych przez spółkę GRUPA INCO S.A. sprawia, że są one regularnie nagradzane zarówno przez Konsumentów, jak i podmioty branżowe. Wśród licznych nagród, wyróżnień i tytułów przyznanych marce Ludwik znajdują się m. in.: Złoty Laur Konsumenta, Złoty Paragon-Nagroda Kupców Polskich, Konsumencki Lider Jakości, Złote Godło Marki Godnej Zaufania, Przebojowy Produkt FMCG, Hit Handlu czy Superbands.

***

Więcej informacji udziela:
Dorota Piejko
Made in PR
e-mail: d.piejko@madeinpr.pl
Tel. (+48) 663 272 666

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.