Zadbaj o zmywarkę z Ludwikiem

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2015-10-22

Aby zmywarka służyła nam przez wiele lat, musimy o nią odpowiednio zadbać. Ludwik płyn do czyszczenia zmywarek sprawia, że jest to znacznie prostsze. Preparat, który dostępny jest w praktycznym opakowaniu, pozwala w łatwy sposób zachować świeżość we wnętrzu urządzenia, umożliwiając mu skuteczne działanie i długowieczność.

Zanieczyszczenia w zmywarce nie tylko negatywnie wpływają na funkcjonowanie sprzętu, ale również na nasze zdrowie. Aby urządzenie służyło nam jak najdłużej, a przede wszystkim nie było skupiskiem bakterii, warto o nie odpowiednio dbać. Niektóre części, np. filtry powinniśmy myć ręcznie, ponieważ gromadzą się w nich resztki jedzenia. Pozostałe elementy z łatwością wyczyścimy za pomocą specjalistycznych preparatów, które rozpuszczą nagromadzone nieczystości. Doskonale sprawdzi się tu płyn marki Ludwik.

Ludwik do czyszczenia zmywarek skutecznie usunie tłuszcz, wapń i inne osady, a także pozostawi świeży zapach w komorze myjącej. Preparat jest prosty w zastosowaniu – wystarczy umieścić go w górnej szufladzie na naczynia, korzystając z wygodnego uchwytu. Następnie, po upewnieniu się, że w środku nie pozostały żadne naczynia, pozostaje nam już tylko uruchomić standardowe zmywanie. Preparat należy stosować raz w miesiącu. Ludwik przeznaczony jest do wszystkich typów zmywarek domowych. Płyn jest dostępny w opakowaniu o pojemności 250 ml i wystarcza na jednorazowe mycie. Orientacyjna cena produktu to 8 zł.

***

Więcej informacji udziela:
Paweł Tabaka
Made in PR
e-mail: p.tabaka@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.