Żelowe kapsułki do prania Ludwik

Pobierz stronę DOC PDF
Data publikacji: 2015-03-27

Na rynku pojawiła się nowość marki Ludwik – żelowe kapsułki do prania. Skierowane są do osób, które poszukują produktu skutecznego, bezpiecznego dla tkanin i przede wszystkim wygodnego w użyciu.

Coraz częściej potrzebujemy produktów, które ułatwią nam codzienne życie i pozwolą oszczędzić cenny czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, GRUPA INCO S.A. stworzyła żelowe kapsułki do prania marki Ludwik, które wypełnione są skoncentrowanym płynem. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, wygodny w przechowywaniu i świetnie poradzi sobie nawet z trudnymi plamami.

„Nieustannie ulepszamy receptury naszych wyrobów, aby spełniały coraz wyższe wymagania Klientów. Dzięki temu Ludwik ceniony jest za swoją wysoką jakość i skuteczność .” – mówi Magdalena Stankiewicz - Kanarek, GRUPA INCO S.A. „W portfolio marki Ludwik jest obecnie wiele domowych środków czystości, m.in. płyny uniwersalne, płyny do mycia szyb i glazury, mleczka czyszczące.”

Żelowe kapsułki do prania Ludwik

Żelowe kapsułki dostępne są w dwóch wariantach – do prania tkanin białych oraz kolorowych. Posiadają doskonałe właściwości piorące i odplamiające. Dzięki nowoczesnej i innowacyjnej formule oraz skoncentrowanym składzie, skutecznie rozprawią się z najbardziej uporczywymi plamami, jednocześnie chroniąc tkaniny przed utratą kolorów oraz szarzeniem. Ponadto produkt nadaje praniu przyjemny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na ubraniach.
Opakowanie: 22 szt. kapsułek po 30 g (cena ok. 22 zł).


***
Więcej informacji udziela:
Dorota Piejko
Made in PR
e-mail: d.piejko@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.