Laur Konsumenta 2009 dla nawozów

Data publikacji: 2009-09-07

W tym roku, Grupa Media Partner po raz piąty przeprowadziła badanie, które miało na celu wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na polskim rynku. W kategorii „Nawozy do roślin ozdobnych i upraw warzywno-sadowniczych” firma INCO-VERITAS S.A. zdobyła srebrny Laur Konsumenta 2009.

W dzisiejszych czasach, aby uzyskać trwałą przewagę nad konkurencją, niezbędne jest głębokie poznanie postaw i motywacji Konsumentów. Dla nabywcy nie znającego konkretnego wyrobu dokonanie zakupu nie jest łatwe. Dlatego tak chętnie słuchamy głosu tych, którym ufamy. Z jednej strony to reklama zachęca nas do zakupu, z drugiej rekomendacja kogoś zaufanego upewnia nas co do trafności dokonanego wyboru. 

"Laur Konsumenta" to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. Organizatorzy nie zapomnieli w nim o produktach regionalnych. Są one oceniane przez odbiorców w odrębnej kategorii. W tegorocznej edycji wyłonione zostaną także najpopularniejsze nowości rynkowe oraz konsumeckie hity polskie za granicą! Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, podobnie jak w poprzednich latach, przyniesie producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty obecnie są liderami popularności w swojej grupie? Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - Grupę Media Partner - są tak naprawdę nagrodą polskiego Konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami Klienci, dlatego wartość takiego godła dla zwycięzców jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Nie klasyfikujemy wielkości sprzedaży, lecz opinie mówiące, który produkt postrzegany jest jako najlepszy. Srebrny Laur Konsumenta 2009 oznacza, iż polscy Konsumenci wysoko cenią sobie nawozy produkowane przez INCO-VERITAS S.A.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.